s
loading...

Mīlestība/LOVE. II.Divi (+18)

February 14, 2021

What does love mean to you?

Ko tev nozīmē Mīlestība?

Šis ir stāsts par neizskaidrojamo. Par jūtu ķīmiju un maģiskajām sajūtām, kuras veidojas, satiekoties divām dvēselēm, kuras kopīgi veido ko īpašu. Mums katram Mīlestība nozīmē ko citu, bet vēlos parādīt, kā to redzu es pati.

Mīlestība sākas ar sevis mīlēšanu un pieņemšanu, rūpēm par savu garīgo pasauli un fizisko ķermeni. Kā lai otrs tevi atrod, ja neesi vēl atradis sevi? Un kas ir tas, ko tu sevī mīli – gan savā personībā, gan ķermenī?

Ir dzirdēts, ka mīlestība var atnākt negaidot un ļoti dažādi – ātri kā viesuļvētra, līdzi nesot kaisli un spēcīgas emocijas. Vai arī viltīgi un lēni, pamazām iemitinoties tev sirdī uz ilgāku laiku. Viss sākas ar acu skatieniem, smaržām, maigiem pieskārieniem.

Kā var zināt, kad ir tā pa īstam? Tad, kad sirdī nav šaubu – tu vienkārši zini. Zini, ka, pamazām atkailinoties un atklājot savu iekšējo pasauli, otrs cilvēks tevi saprot, atbalsta tevi un liek justies droši. Tie ir vissiltākie apskāvieni, kuri liek lidot līdz mēnesim un atpakaļ. Jautrākās un garākās sarunas, kad šķiet ka laiks ir paskrējis nemanot. Tas cilvēks ir kā daļa no Tevis.

Jūs varat būt. Kopā un atsevišķi. Ir labi.

Paldies Two.on.air par uzticēšanos un savas mīlestības parādīšanu kamerai.

    Leave a comment