s
loading...

Annija Pumpure Photography

Hey!

My name is Annija and I am taking photos of people for 12 years already. I started out as a simple portrait photographer but after a while realized that I also love capturing love and true emotions in weddings, and also work in fashion industry.

 

Fotogrāfēju visu par un ap cilvēkiem, manī mīt pētnieces gars. Iemūžinu ģimenes (kristību),  modes, pasākumu un kāzu foto.
Fotogrāfējot vairākus gadus, esmu sapratusi, ka, lai izdotos patiesi neaizmirstami foto, ir ļoti svarīgi, lai starp fotogrāfu un pāri izveidotos labs kontakts un būtu skaidra vīzija par kāzām. Es uzturu kontaktu ar pāri no pirmskāzu konsultācijas un saderināšanās fotosesijas, līdz pat īpašajai kāzu dienai. Katrā kāzu rītā pieceļos ar domu, ka manis uzņemtās bildes tiks liktas ģimenes albūmos un kalpos kā atmiņas vēl pēc vairākiem gadiem, tādēļ man jāpacenšas un jāfotogrāfē no visas sirds!

Katru mirkli savos foto redzu dabiski, tajā pašā laikā ar mazu māksliniecisku pieskārienu. Kāzas ir patiesas, bet tajā pašā laikā, kā romantiska pasaka. Priekš manis kā fotogrāfes, pats lielākais prieks ir redzēt, ka pāris ir savu īpašo dienu nosvinējis lieliski un uzņemtās bildes liek atgriezties atmiņās un izjust patīkamās kāzu dienas sajūtas atkal un atkal.